Bitkisel Ürünleri ve Fiyatları 

hekimoglusaglik.com uzun yıllardan beri sağlık ürünleri alanında hizmet veren, kıişisel bakım, ek gıdalar, çocuk ve bebek ihtiyaçları, anne ürünleri ile hayatınızda farklılık ve kalite yaratan, hızlı teslimat, kolay ve hesaplı alışveriş imkanları ile kolaylıklar sağlayan bir firmadır.
Bitkiden gelen sağlık ile kendinizi yeniden keşfedin
Bitkisel ürünler sağlığımız açısından sık sık başvurduğumuz, hepimizin hayatının bir köşesinde duran, adına alternatif tıp dediğimiz, çeşitli rahatsızlıklarımız için kullandığımız ek gıdalardır. Vitaminler, mineraller, demir veya quenzim katkılı pek çok ek gıda bitkisel ürünler kategorisine girmektedir. Bitkisel ürünler alerjiniz olmadığı müddetçe sağlığınıza herhangi bir zarar vermemekte, aksine bağışıklık sisteminizi güçlendirmekte ve sizi yeniden yapılandırmaktadır. Enerjiniz düşükse, demir eksikliğiniz, kanda düşüklük gibi problemleriniz varsa ek gıdalara gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz. Belli bir maddeye alerjiniz yok ise ve elbette doktorunuzun da tavsiyelerine uyarak ek gıdalar ve bitkisel ürünlerden dilediğinizi kullanabilirsiniz. 
 

Bitkisel ürünleri seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Bitkisel ürünler öncelikle sağlık bakanlığından onaylı ürünler olmalıdır. Bitkisel ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığından onaylı ürünler olup, insan sağlığına en üst düzeyde önem veren firmalardan temin edilmektedir. Ürünlerimiz uygun fiyatlıdır. Muadili ürünlere göre çok daha uygun fiyatlarla orijinal ve bandrollü bir şekilde gönderilmektedirler. 
Hekimoglusaglik.com bitkisel ürünlerin içerisinde en doğru ve en kaliteli ürünleri seçerek siz kullanıcıların hizmetine sunmuştur. Kredi kartı veya taksitli alışveriş imkanları ile öne çıkmakta olan firmamızdan yapacağınız alışverişler kapınıza kadar teslim edilmektedir. 
₺95,00KDV Dahil
₺160,00 KDV Dahil
₺95,00KDV Dahil
₺160,00 KDV Dahil
₺276,00KDV Dahil
₺480,00 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün