Anne ve bebek 

Anne ve bebek sağlığı yeni doğmuş bir bebek için hassas, anne için ise vazgeçilmez bir konudur. Sağlıklı büyüyen bir bebek, ileride de sağlıklı bir birey olacaktır. Bebeğin sağlıklı gelişimi için temizliği önemlidir, kullandığı yıkama, şampuan, cilt bakım ürünleri gibi ürünler bezden veya kıyafetlerden kaynaklanacak pişik ve tahriş gibi sorunları minimize eder. Annelerin emzirme, lohusalık ve ilerleyen dönemlerde kullanacağı ürünler bebek büyürken biyolojik olarak çıkacak her sorunu bertaraf edebilmek için önemli bir konudur.

Kuru bir bebek cildi beklenmeyen bir problemdir. Bu, kullanılan temizleme ürünlerine veya hava şartlarına bağlı bir sorun olabilir. Cildinin kuruyan ve alerji olan bölgelerinde kullanacağınız nemlendirici kremlerimiz bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Bebeklerdeki diğer en önemli sorun burun tıkanmalardır. Burun tıkanmalarında doğru ve en doğal maddelerden üretilmiş olan burun spreylerimizi kullanmak bebeğin uyurken, oyun oynarken veya emerken rahat nefes alıp verebilmesini sağlar. Dilerseniz bilinen en sağlıklı burun açıcısı olan deniz suyunu da katkısız ve en sağlıklı hali ile satın alabilirsiniz. Pişik önleyiciler ise hayat kurtaran ürünlerdir. Pişik bir bebeğin en rahatsız edici sorunudur. Bu yüzden pişiğin oluşumunu engellemek ve oluşan pişiği iyileştirmek için pişik kremlerimiz kurtarıcınız vazifesini üstlenir. Bebek bakım kremlerimiz bebeklerinizdeki cilt hassasiyetlerini minimize eder, rahatsız edici tahrişlerden uzak kalmanızı sağlar. Devam sütlerimiz, sütünüz kesilse bile bebeğinizi beslemeye, anne sütüne en yakın süt karışımını sunarak içinizin rahat etmesine olanak sağlamaktadır. Çatlayan göğüs uçlarınız için özel olarak formüle edilmiş, bebeğe hiçbir zararı olmayan çatlak kremlerinizle acısız emzirme deneyimi yaşayacak, süt artırıcı çaylarımızla hem sütünüz artacak hem de bebeğinizin gaz ve uyku problemlerini ortadan kaldıracaksınız. Çocuklar için özel olarak üretilmiş probiotik haplar sayesinde çocuklarınızın sindirim sistemini destekleyecek, propolis, arı sütü ve bal karışımları ile bağışıklık sistemlerini güçlendirebileceksiniz.

Anne ve bebek  Malzemeleri

Bir bebeğin en önemli cilt bakım ürünü şampuanı ve sabunudur. Bu ikisinin gözlerini yakmaması, tahrişe sebep olmaması, hassas cildine uygun PH aralığında olması çok önemlidir. Banyodan sonra kullanılacak yağlar ise cildinin bezden veya giysilerden alerji veya pişik olmaması için ek bir önlemdir. Burun aspiratörü burnunda dolan ve kendi kendine temizleyemeyeceği mukusu kolaylıkla aspire edebilmenizi ve bebeğinizin burnunun rahatlamasını sağlayabilmeniz için önemli bir araç ve olmazsa olmazdır.

Çalışan annelerin her zaman imdadına yetişen göğüs pompaları siz yokken bebeğiniz için taze ve sağlıklı anne sütünü saklayabilmeniz, fazla sütünüzü göğsünüzden alabilmeniz için üretilmiştir. Göğüs pompaları klasik ve yeni model elektrikli olarak satışa sunulmaktadır. Pompa ile aldığınız sütünüzü rahatlıkla saklayabileceğiniz süt saklama poşetleri özel olarak üretilmekte ve sütünüzü uzun süre muhafaza edebilmektedir. Emzirme esnasında göğüs ucunuz yeterince çıkmıyorsa göğüs ucu pompaları ile göğüs ucunuzu çıkarabilirsiniz. Göğüs pedleri ile dışarı çıktığınızda veya evde iken sütünüzün kıyafetlere çıkmasını engelleyebilirsiniz. Göğüs ucu kremleri ile tahrişlere rahatlıkla engel olabilirsiniz. Bebeğiniz için gaz ve uyku konusunda tüm ek gıdalara bu kategori altından ulaşabilirsiniz.

Anne ve bebek  Ürünleri Satın Al

Vücudunuzda doğum ile beraber oluşacak çatlaklar ve sarkmalar için ise geliştirilmiş uzman cilt bakım ürünleri hem cildinizi şımartacak hem de deformasyonu kolay bir şekilde aşmanızı sağlayacaktır. Bebeğiniz ve sizin için gereken tüm ürünleri bu kategori altında kolayca, dünyanın en ünlü markalarından ve taze ürün garantisi ile temin edebilirsiniz. bebeğinizin sağlığı ve sizin rahat bir yeni annelik geçirebilmeniz için aklınıza gelebilecek tüm ürünler tek bir Anne ve bebek kategorisi altında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.